Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar


Spor nedir?
Spor tarihi
Spor ve sağlık
Yazar Ahmet CAHAN Spor çeşitleri
Sporda beslenme
Ziyaretçi Yorumları
Admin

Konu : Mesajınız

Tarih : 02.08.2017 19:26:45

Sayın Osman bey, Dilek, istek ve düşüncelerinizi burdan paylşamanız nedeniyle, teşekkür ederiz. Mesajınızdan memnuniyet duyduk. Okulumuzda okuyan eskilerinden birisi olmanız nedeniyle. Öğretmen isimleri devamlı güncellemektedir. Selam ve saygılarımızla

Osman Nuri Gözüodlu

Konu : Kemal Atatürk orta okulu

Tarih : 29.07.2017 21:56:45

Yaşım 71. Selimiye Askeri Orta okulunda hocam Yurda Işık Ülkütaşır'ı araştırırken ismi burada çıkınca çok sevindim. Ben Koşuyolu Reşat Nuri Güntekin ilk okulunu bitirince 1958 de Yeldeğirmeni'nde bulunan Kemal Atatürk Orta okulunun 1 nci sınıfına devam ettim.Ertesi yıl Selimiye Askeri Orta okulu açılınca imtahanlarına girip 3 arkadaş oraya geçtik. Bizim sınıfın kıdemlisi Eski bakanlardan Mehmet Ali Yılmaz idi.Koşuyolu'ndan oraya yürüyerek gelir ve dönerdik.Ayrıca öğlen paydosunda arka sokakta bir apartmanın alt bodrum katında ki pdncereden orada oturan bir aile sucuk ekmek yapıp satardı ki tadı halen damağımdadır.Sınıfımdan Önder,Bülent,Savaş,Ömer Laçiner,Mustafa Demir'i halen hatırlarım.Keşke sağlıklı olsalarda haberleşebilsem.Okul Müdürü adını bilemiyeceğim takma lakabı Kinova idi.Matematik öğretmenimiz dilinde bir ben olan Şevki Bey idi.Halen toplu çekilen bir fotoğrafımızı saklarım. Ayrıca öğretmenler listesinde Biyoloji öğretmeni olan halam Meliha Çifter adını göremediğimden üzüldüm. Halen Emekli Piyade Yarbay olarak Antalya'da yaşıyorum.

Admin

Konu : Mesaj

Tarih : 11.07.2017 13:01:20

Merhaba. Derneğimizle ilgili dilek ve düşüncelerinizi lütfen buradan paylaşın. Sitemizde açılmayan sayfa, istek vs. iletişim bölümünden bize ulaşınız.

Yorum Yaz