Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar


Spor nedir?
Spor tarihi
Spor ve sağlık
Yazar Ahmet CAHAN Spor çeşitleri
Sporda beslenme
Üyelik Başvurusu

Üyelik açıklaması:

18 yaşını bitirmiş, medeni hakları kullanma ehliyetini haiz kişiler; Dernek amacına ilgi duyarak ve Tüzüğü kabul ederek başvurduklarında, Yönetim Kurulu’nun kararı ile üyeliğe kabul edilebilirler. Üyelik başvurusu en geç otuz gün içinde sonuçlandırılır. Üyeliğe kabul edilmeyenlere, başvurularının kabul edilmeme gerekçesi Yönetim Kurulu tarafından en geç otuz gün içerisinde yazılı olarak bildirilir.
.

Nasıl üye olabilirim:

Üyelik Başvuru İşlemleri
Derneğimize üye olabilmek için üzerinde fotoğraf ve başvuru sahibinin ıslak imzasını içeren başvuru formunun derneğimize ulaştırılması gerekmektedir.
Kemal Atatürk Ortaokulu ve Anadolu Lisesi Mezunları Spor Kulübü Derneği üyeliği için web sayfamızdan indirebileceğiniz üyelik formunu doldurup iki adet fotoğrafla (formun üzerindeki dâhil) birlikte Dernek  sekreterliğe teslim ediniz.

Başvuru formunuz  Sekreterlik birimine ulaştıktan sonra ilk Yönetim Kurulu toplantısında karara bağlanacak ve size bilgi verilecektir.
Kemal Atatürk Ortaokulu ve Anadolu Lisesi Mezunları Spor Kulübü Derneği üyelik formuna aşağıdaki linkten erişebilirsiniz


Üye Aidatı ve Ödeme Bilgileri
Üyelik aidatları her ay 10'ar TL. toplamda 12 aylık (120 TL) Aidat ödemelerinizi aşağıda IBAN bilgisi verilen Derneğimiz (Türkiye Akbank Hesap No: TR19 0004 6013 8088 8000 0078 16) banka hesabına havale/EFT yapabilirsiniz.Veya dernek mutemedimize elden makbuz mukabilinde ödeyebilirsiniz.


Üyelik formlarını indirebileceğiniz linkler

Üyelik formu (xls formatında) Excel programıyla açabilirsiniz.

Üyelik formu (pdf formatında) Adobe reader programıyla açabilirsiniz.

Üyelik formu (jpg formatında)Paint programıyla açabilirsiniz.

 

Dernek tüzüğümüz