Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar


Spor nedir?
Spor tarihi
Spor ve sağlık
Yazar Ahmet CAHAN Spor çeşitleri
Sporda beslenme
Başkan

Dernek Başkanımızı tanıyalım

Dernek başkanımız Cengiz YILMAZ evli ve 3 çocuk babasıdır. Emeklidir.

Başkanımızdan mesajlar

Sevgili Kemal Atatürklüler; Çeşitli branşlarda faaliyet gösteren kulübümüz sporcularına ve yöneticilerine 2017-2018 sezonunda başarılar diliyorum.
Kulübümüz Atletizm, Bocce Bowling Dart, Badminton,Hokey, Hentbol, Karate, Masa tenisi, Taekwondo branşlarında İstanbul Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü resmi branşlarıdır.  Bu branşlarda Özel, İl, Türkiye  birinciikleri ve şampiyonalarına katılmak için hazırlık yapmakta, çalışmalarını bu yönde sürdürmekte, her geçen gün lisanslı sporcu sayımız artmaktadır.
Spor okullarımız: Çeşitli branşlarda spor okullarımız açılmış durumdadır. Spor okullarımız gereği, her yaştan insanımıza açıktır. Derneğimizin bu konuda tek şartı, spor okullarına katılacak kişinin kendisi veya velisi derneğimize üye olması, sağlık raporunun getirilmesi ve üye aaidat yıllık ücretinin Dernek mutemedimize ödenmesi gerekmektedir.

Kültürel anlamda tarihsel ve geziler Söz konusu geziler 2015-2016 yıllarında düzenlenmişti. Eylül ayında yapacağımız genel kuruldan sonra yayınlanan etkinlik proramına göre bu tip geziler artarak sürdürülecektir.

1.projemiz:Kültürel anlamda HERKESE YÖNELİK BİLGİSAYAR ETKİNLİĞİ'ni Her hafta Eylül ayında cumartesi günleri 10.00-12.00 saatleri arasında Kadıköy Yeldeğirmeni H.PaşaMezunlar Derneği Konferans Salonunda düzenleyeceğiz. Katılım için kursiyerlerin, Dernek mutemedimize yıllık aidat ücretini ödemesi gerekmektedir.

2.Projemiz Herkese yönelik spor 2 haftada bir Koşuyolu Validebağ parkurunda 10.00-11.00 saatlerinde herkesin katılımı ile hafif spor yapacağız.

Ayrıca Dernekler üyelerin aidatları ile yaşamakta ve ayakta durabilmektedir. Sizden ricamız üye Derneğimize aidat borcunuzun var olup olmadığını tc kimlik numaranızı yazarak  web sitemizden öğrenebilirsiniz. Varsa aidat ücretinizi ödeyiniz.

Öte yandan haliyle de sponsorlara da ihtiyacımız bulunmaktadır.Takımlarımız sporcularının formalarına ve web sitemize reklam alınacaktır.

Başkanımız emaille ulaşmak isterseniz.

cengiz.yilmaz@mdsaptech.com.tr