Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar


Spor nedir?
Spor tarihi
Spor ve sağlık
Yazar Ahmet CAHAN Spor çeşitleri
Sporda beslenme
Tarihçesi

Amacımız neydi?

Öğretmen ve mezunlarımızın bir araya gelmesi. Sosyalleşmesi ve sportif etkinnlikler düzelenmesi. Türk sporuna yararlı bireyler kazandırılmasıdır.

Derneğimiz nasıl kuruldu?

Okulumuzda çeşitli face grupları vardı ve  bir dernek yoktu. Dernek olmaması sosyal konularda mezunları buluşmasını engelliyordu. 2014 yılının öncesinde Turgut BAL kardeşimiz arkadaşlarıyla beraber bir araya dernek kurslarda vakit azlığı ve diğer nedenlerden muvafak olamayınca oluşumları sona ermek zorunda kalmışlardı.

Cengiz YILMAZ'la görüşmelerim sonucunda   Eylül ayında Kemal Atatürk Ortaokulu ve Anadolu Lisesi Derneği kurucu üyeleri olarak  cENGİZ YILMAZ Ahmet CAHAN Sefa OVALI Zafer DURKAYA Turgut GÜRÜNLÜ Barbaros KÖMÜRCÜ den kurucu üyelerin oluşumuyla yeni yönetim oluşmuştu.   Sonrsaında  2014 yılının Aralık ayında yapılan Genel Kurulla Tüzük değişikliğine gidildi. cENGİZ YILMAZ Ahmet CAHAN Şahizer DEMİRCİ Ertan ŞAHİN den dernek oluşmuştu. Şuan üye sayımız 50 yi aştı. Atletizm-Badminton-Bocce bowling Dart-Hentbol-Hokey -Masa Tenisi-Karate Taekwondo  yaklaşık Derneğimiz genel kurulundan bu yana 3 sene geçti. inşallah 2017 eylülünde 16 eylülde yapılan  genel kurulla yeni yönetimimiz oluşmuş ve görev dağılımı yapılmıştır.